Avalon ANC7SFTPGY23-305MT-LSZH CAT7 10G S/FTP solid cable LSZH-305 Meter-Grey . CAT 7 (600MHz), 4-Pair, S/FTP shielded, Premise Horizontal Cable, 23 AWG solid bare copper conductors, Foam Polyolefin insulation, each pair with shield, overall tinned copper braid shield (30% coverage), LSZH jacket (passes bundle flame test IEC60332-3-24)
STP Cables
Avalon ANC7SFTPGY23-305MT-LSZH CAT7 10G S/FTP solid cable LSZH-305 Meter-Grey
SKU: 100742
- Horizontal and building backbone cable
- Colour: Grey
- Cores: 4
- AWG: 23
1,135.00د.إ 1,362.00د.إ
SKU: 100742
Category:
Brand: Avalon
| Material : | Solid Bare Copper |
| Operating Temp Range : | – 30degC To +60degC |
| Standards : | IEC Compliance |
| IEEE Compliance : | PoE : IEEE 802.3bt Type 1 | Type 2 | Type 3 | Type 4 |
Finger Safety Tool 375mm 39269099