Avalon ANC6ASFTPGY23-305MT-LSZH Cat6A SFTP solid cable LSZH-305 Meter-Grey . Avalon Cat 6A SFTP solid cable in a 23 AWG conductor features more stringent specifications for crosstalk and system noise. The cable standard provides performance of up to 500 MHz and applies to 10GBase-T, 1000Base-T, 1000Base-TX, 100 Base-T4, 100Base-TX, 100VG-AnyLAN, 155Mbps ATM, 622Mbps ATM
STP Cables
Avalon ANC6ASFTPGY23-305MT-LSZH Cat6A SFTP solid cable LSZH-305 Meter-Grey